Kas soovite hunnikut ehitusmaterjale või unistuste kodu oma perele?

Kui klient hakkab autot ostma, mõtleb ta, milline sõiduk tema ja ta pere vajadustega kõige paremini sobiks. Kellegi autosse peavad mahtuma nii lapsed, koerad kui ka ämmad. Keegi tahab kapoti alla tublisid hobujõude ja valuvelgi, mis on kallimad kui naabri auto. Ja keegi jällegi soovib bensiinisäästlikku poeskäiguautot, millega mõnus sõita lähimasse marketisse ja aeroobikasse.

Klient ostab seega auto, mis paistab ja tundub olevat õige just talle või ta perele. Klient ei osta nelja rehvi, üht rooli, üht keskkonsooli ja kaht istmesoojendajat, vaid ikkagi terve auto, mis täielikult vastab kas tema enda või ta pere vajadustele, ehkki need rehvid ja muud asjandused tõesti kuuluvad selle auto juurde.
Ja siis tahab seesama klient osta oma perele kodu, unistuste kodu. Sellise, kus saab suures elutoas üheskoos aega veeta. Kodu, kus igal lapsel on oma rahulik nurgake. Kodu, kus on vahva kokata ja saab ka saunas käia. Kodu, kus on ruumi hobivahenditele, ja pole probleeme poriste saabaste pesemisega. Või teha mida iganes, mida pere hindab, vajab ja soovib.


PEREKOND LÄHEB MAJAMÜÜJA JUURDE
Noh, perekond võtab siis kätte ja läheb majamüüja juurde, et oma unistust teoks teha. Vana kooli maakler küsib hakatuseks, kui palju ollakse valmis maksma ja kuhu kanti maja tahetakse, ning lükkab kliendi ette kataloogipildid: ”Sellise ostsid ka eelmised kliendid. Mõistlik hind.”
Seejärel teeb maakler pakkumise – halvimal juhul nopib pakkumisest välja kõik, mis vähegi võimalik, ning asendab kvaliteetsed materjalid vähem kvaliteetsetega, et hind tuleks odavam. Siis seletab ta kliendile, millised on laagid ja pööningutalad, pajatab lagedest ja põrandatest, vuristab ette materjalide koodid ning räägib tahvelustest ja aknavariantidest. Ja kinnitab jällegi: ”Kõige odavamalt saate meilt.” Ja kliendil on tunne, et ta ostab suure virna seina- ja põrandalaudu, vaheuksi ning akendevirna… Kuid kus on meie unistuste kodu – kaminasoojus ja õdusust õhkav köök?


KAS SEE SIIS ONGI NÜÜD MEIE UNELMATE KODU?
Siis aga saabub tõeline tõehetk. Kas see maja, kus me elame, ongi siis nüüd meie unelmate kodu? Me ei teegi süüa ilusas köögis ega imetle toredatest akendest kaunist vaadet, ega… Aga hea hinnaga on – või vähemalt alguses tundus nii, aga…. Sellist kliendikogemust püütakse Omatalos iga hinna eest vältida ning selle nimel on tehtud ja tehakse meil tõsiselt tööd.
Oleme Omatalos ehitanud üles täiesti uuelaadse mudeli leidmaks kliendile just tema/nende unelmate kodu. Meie müügimeeskonna kompetentsus on tõepoolest tasemel, see tähendab, et nt lage ja pööningutalasid tuntakse nagu oma viit sõrme. Sellest aga enam ei piisa – kliendi unelmate maja ehitamiseks on vaja tõelist oskust ja tahtmist kuulata klienti ning arutada üheskoos läbi tema unistused ja vajadused. Selleks, et vältida viga ja lasta endale müüa maja, mis teie vajadustega ei haaku.

Soovitame julgesti ühendust võtta meie müügimeeskonnaga , kes kahtlemata aitavad lähemale teie unistuste täitumisele.

<< Eelmine Järgmine >>