Millises valmidusastmes maja endale valida?

Omatalo elemendid on toodetud tehases kontrollitud keskkonnas, seega – ükskõik millise variandi te ka valite – on need garanteeritult valminud professionaalide käe all ja ideaalsetes kuivades tingimustes. Ka maja kokkupanek valmiselementidest toimub hõlpsalt ja kiiresti. Valida on võimalik kolme variandi vahel, olenevalt sellest, kui palju te soovite ise ehitamises kaasa lüüa.

OMATALO SISSEKOLIMISVALMIS VARIANT NEILE, KES HINDAVAD KIIRUST JA MUGAVUST

Sissekolimisvalmis variandi puhul ehitatakse teie uus maja täielikult valmis, st vundamendist kuni võtmete üleandmiseni. Selline variant võimaldab teil saada oma unelmate kodu ka siis, kui teil endal polegi majaehituseks aega või vajalikke oskusi.
Ka kulude haldamine on sissekolimisvalmis variandi puhul lihtne. „Võtmed kätte“ maja tarne hõlmab ehituskuludest u 70–80%. Ülejäänud kulud koosnevad mh pinnase- ja aiatööde ning asjaajamistega seotud kuludest ning on seega objekti- ja paikkonnapõhised.
Meie toodete kohandamine tellija soovidele vastavaks on võimalk ka sissekolimisvalmis variandi puhul. Seega pole sugugi tarvis isikupärase kodu ehitamise unistust maha matta ka juhul, kui täpselt sobivat majamudelit Omatalo pakutavate seast ei leidu. Ka meie „Võtmed kätte“ kontseptsiooni sisekujunduslahendused on stiilsed ja valik suur. Eriti kui soovite maja ehitada esimest korda ning lähikonnas abi pole saada, on Omatalo sissekolimisvalmis maja kindlasti lihtsaim ja ohutuim võimalus.

OMATALO SISEVIIMISTLUSETA VARIANT NEILE, KES SOOVIVAD SISUSTUSTÖÖD ISE TEHA

Selle variandi puhul ehitatakse teie uus kodu valmis, ent sisustustööd jäävad teie hooleks. Kui majakarp käes, võite anda oma loovusele vaba voli ning teha siseviimistlustööd oma soovide kohaselt ja omaenda ajagraafiku järgi. Kas teate juba näiteks, milliseid konkreetseid mööbliesemeid, kodumasinaid või sisustusmaterjale soovite? Kui mitte, võib just siseviimistluseta maja olla teie jaoks just see õige, et jätkata töid rahulikult omas tempos.
See on ka säästlikum variant, kui teil on vastavad oskused endal olemas. Võite sel juhul saavutada kena kokkuhoidu, tehes sisustustööd ise. Ka materjalide valikul saate kokku hoida või siis investeerida oma aega ja raha just sellesse, mida täpsemalt soovite.
Siseviimistluseta maja on lihtne võimalus, kuna hoonetehnika keerukamate etappide eest hoolitseb maja tarnija. Omatalo siseviimistluseta majas on olemas mh kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteem ning sanitaartehnika ja kõik vajalikud elektripaigaldised. Maja ehitatakse väljastpoolt sama valmis kui sissekolimisvalmis variant ja te saate hakata viimistlema juba valmis seinu ning valatud põrandaid. Lihtne, kas pole?

OMATALO ELEMENTMAJA NEILE, KES EHITAVAD ISE

Tehases kontrollitud keskkonnas professionaalide käe all valminud majaelemendid pakuvad suurepäraseid võimalusi ka ehitusspetsialistile. Tänu elementide täiustatud tootmisprotsessile toimub nende paigaldamine kiiresti ja hõlpsalt. Elementmaja saab katuse alla tõesti kiiresti ja kui olete ise ehitaja, võite jätkata töid juba iseseisvalt, samas kui konstruktsioonid ja isolatsioonid püsivad kuivad.
Elementmaja on säästlik alternatiiv, kuna saate enamiku töid teha ise ja nõnda ehituskuludelt kokku hoida. Ka materjalide valikul võite elementmaja ise valmis ehitades saavutada kokkuhoidu või kulutada oma aega ja raha just nii, nagu ise soovite.
Maja konstruktsioonid saavad kiiresti ilmastikutingimuste eest varju ning ehitustöödel vajalikke tööriistu jm varustust saate hoida majas luku taga. Elementmaja on seega suurepärane võimalus neile, kellel ehitamiseks vajalikud oskused on endal olemas.

SEEGA HINNAKE VALIKUT TEHES REALISTLIKULT OMA VÕIMALUSI JA VALIGE SOBIV MAJAVARIANT VASTAVALT SELLELE. KUI AGA VALIKUL RASKUSI TEKIB, PIDAGE OMATALO MÜÜJAGA JULGESTI NÕU JUBA PROJEKTI ALGSTAADIUMIS.

 

<< Eelmine Järgmine >>